• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/EgitimRehberi?fref=ts
  • https://twitter.com/egitim_rehberi
  
Bornova’da muhtarlarla hizmet buluşması

Başkan Atila muhtarlarla Bornova Kültür Merkezi’nde bir araya geldi.İlçedeki 45 mahalle muhtarıyla bir araya gelen Bornova Belediye Başkanı Olguna Atila, hizmet ve projeleri değerlendirdi. Muhtarlar da mahallelerde yapılan proje ve hizmetlere teşekkür etti.

Bornova Belediye Başkanı Olgun Atila, ilçede görev yapan 45 mahalle muhtarıyla biraraya geldi. Bornova Kültür Merkezi içindeki Meclis Salonu’nda yapılan toplantıda yapılan proje ve hizmetler ele alındı.

Bornovalı muhtarlar Başkan Atila’nın proje ve hizmetleri herkesin görüşünü alarak hayata geçirmesi uygulamasından duydukları memnuniyeti dile getirerek, “Başkan Atila her hafta birkaç mahallemizde bizlerle bir araya geliyor. Hem bizim hem de vatandaşların görüş ve önerileri alınıyor. Bugün de hep birlikte bir değerlendirme yaptık. Hem koordinasyon hem de fikirlerin ortaya koyulması anlamında çok önemli bir toplantı oldu” dedi.

Muhtarların vatandaşlara en yakın kamu birimi olarak önemli bir görevi yerine getirdiğini vurgulayan Başkan Atila da, “Zaten her hafta birkaç kez muhtarlarımızla buluşuyoruz. Şimdi hep birlikte tüm mahalleleri değerlendirdik. Hayata geçirilen proje ve hizmetlerimizi ele aldık. Her zaman ki gibi çok iyi görüşler ortaya çıktı. Bu yöndeki çalışmalarımız devam edecek dedi.  
99 kez okundu

Yorumlar

Henüz yorum yapılmamış. İlk yorumu yapmak için tıklayın
Hava Durumu
Anlık
Yarın
29° 38° 26°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.75905.7821
Euro6.54306.5692