• Anasayfa
  • Favorilere Ekle
  • Site Haritası
  • https://www.facebook.com/EgitimRehberi?fref=ts
  • https://twitter.com/egitim_rehberi
  

HAKKIMIZDA


     HAKKIMIZDA 

     Eğitim Rehberi Gazetesi, Ağustos 2010 Tarihinden itibaren aylık olarak yayınlanmaktadır. Çocukları ve velileri bilinçlendirmek, eğitimin kalitesinin arttırılmasına yardımcı olmak amacıyla yayın hayatına başlayan Eğitim Rehberi gazetesi 7. Sayıya kadar  her ay 5 bin adet basılmıştır.10. sayıdan itibaren 10 bin adet basılmaktadır.

      Gazetemiz, her ay düzenli olarak il ve ilçe eğitim müdürlükleri, valilik, kaymakamlıklar ve belediyelere verilmektedir. İzmir'in merkez ilçeleri Konak, Buca, Bornova, Karşıyaka, Çiğli, Bayraklı, Karabağlar, Gaziemir, Balçova, Narlıdere ve Güzelbahçe'deki devlet anaokulları  ilköğretim ve liselerin tamamına ücretsiz olarak dağıtılmaktadır.

   Yine bu ilçelerde bulunan özel anaokulu, ilköğretim ve liselerle, yabancı dil ve sürücü kurslarına elden tesilm edilmektedir. Gazetemiz, İzmir'de faaliyet gösteren bütün dersane ve şubelerine de ücretsiz verilmektedir. Gazetemiz 7. Sayıdan itibaren ayrıca yukarıdaki ilçe merkezleri ve ana caddedelerindeki bütün esnafa elden dağıtılmaktadır. Kemeraltındaki bütün işyerlerine verilmektedir.

İmtiyaz  Sahibi ve Sorumlu Yazı İşleri Müdürü: Şamil ÖZTÜRK

Teknik Danışman: Hasan HATUNOĞLU

Hava Durumu
Anlık
Yarın
33° 35° 24°
Döviz Bilgileri
AlışSatış
Dolar5.69875.7216
Euro6.40416.4298